Personerna bakom Wineandbarrels

Försäljning & kundservice

Sanne

Sanne - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Anne

Anne - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Tine

Tine - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Michael

Michael - Teamleder Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Bo

Bo - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Emil

Emil - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Tanya

Tanya - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Emilie

Emilie - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Maria

Maria Schrøder - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Claes Christiansen

Claes Christiansen - Butik
butik@wineandbarrels.com

Nikoline

Nikoline - Butik
salg@wineandbarrels.com

Morten Olsen

Morten Olsen - Inredningskonsult
morten@wineandbarrels.com

Bente Schörbach

Bente Schörbach - Key Account Manager
bente@wineandbarrels.com

Marketing

Michael Kahr Jørgensen

Michael Kahr Jørgensen - Copy writer & Sommelier (freelance)

Christopher Franck

Christopher Franck - Marketing
christopher@wineandbarrels.com

Marie Biune

Marie Biune - Marketing
marie@wineandbarrels.com

Daniel Friis Schultz

Daniel Friis Schultz - COO & Marketing
daniel@wineandbarrels.com

Teknik & Lager

Steffen Larsen

Steffen Larsen - Lager
lager@wineandbarrels.com

Marek

Marek - Lager
lager@wineandbarrels.com

Allan Novotni

Allan Novotni - Tekniker
allan@wineandbarrels.com

Administration

Helen

Helen Flyge - Finans
helen@wineandbarrels.com

Anja Franke

Anja Franke - Category Manager
amf@wineandbarrels.com

Helle

Helle - Administration
helle@wineandbarrels.com

Niklas Holtne

Niklas Holtne - CFO
niklas@wineandbarrels.com

Frederik Sandgrav

Frederik Sandgrav - Controller
frederik@wineandbarrels.com

Jan Andersen

Jan Andersen - Commercial Manager (Asia)
jan@wineandbarrels.com

Niels Jensen

Niels Jensen - CPO & General Manager (Asia)
niels@wineandbarrels.com

Line Dau

Line Dau - HR
line@wineandbarrels.com

Jakob Dau

Jakob Dau - CEO & indehaver
jakob@wineandbarrels.com