VÄLKOMMEN TILL VÅRT SHOWROOM I STOCKHOLM - LÄS MER HÄR

Personerna bakom Wineandbarrels

Stockholm Showroom

Jessica Thor

Jessica - Showroom manager
jth@wineandbarrels.com

Natalie

Natalie - Sales consultant
namo@wineandbarrels.com

Nicklas

Niclas - Sales consultant
nisc@wineandbarrels.com

Försäljning & kundservice

Sanne

Sanne - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Anne

Anne - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Michael

Michael - Teamleder Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Emil

Emil - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Tanya

Tanya - After Sales Manager
tath@wineandbarrels.com

Claes Christiansen

Claes - Butik
butik@wineandbarrels.com

Nikoline

Nikoline - Butik
salg@wineandbarrels.com

Morten Olsen

Morten Olsen - Inredningskonsult
morten@wineandbarrels.com

Bente Schörbach

Bente Schörbach - Key Account Manager
bente@wineandbarrels.com

Julie

Julie - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Michelle

Michelle - Kundservice
salg@wineandbarrels.com

Heidy

Heidy - After Sales Coordinator
hlt@wineandbarrels.com

Thomas

Thomas - After Sales Coordinator
thwe@wineandbarrels.com

Marketing

Michael Kahr Jørgensen

Michael Kahr Jørgensen - Copy writer & Sommelier (freelance)

Christopher Franck

Christopher Franck - Marketing
christopher@wineandbarrels.com

Maria

Maria - Marketing
maria@wineandbarrels.com

Malar Ruban

Malar - Udvikler
mru@wineandbarrels.com

Ulrik

Ulrik - E-commerce Manager
utr@wineandbarrels.com

Daniel Friis Schultz

Daniel - COO & Marketing
daniel@wineandbarrels.com

Teknik & Lager

Administration

Helen

Helen - Ekonomi
helen@wineandbarrels.com

Helle Floman

Helle - Ekonomi
hefl@wineandbarrels.com

Niklas Holtne

Niklas - CFO
nih@wineandbarrels.com

Helle

Helle - Purchaser
helle@wineandbarrels.com

Anja Franke

Anja - Category Manager
amf@wineandbarrels.com

Kasper

Kasper - Purchase Manager
klj@wineandbarrels.com

Frederik Sandgrav

Frederik Sandgrav - Controller
frederik@wineandbarrels.com

Niels Jensen

Niels Jensen - CPO & General Manager (Asia)
niels@wineandbarrels.com

Line Dau

Line Dau - HR
line@wineandbarrels.com

Jakob Dau

Jakob Dau - CEO & indehaver
jakob@wineandbarrels.com

 

\